O nas

Kim jesteśmy?
Pomagamy zawierać transakcje na rynku nieruchomości, czyli wynająć/sprzedać/kupić mieszkanie, lokal komercyjny, dom, działkę, na rynku pierwotnym lub wtórnym. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
Nie masz czasu? Nie chcesz, ale musisz? Musisz, ale to Cię męczy? Od zawsze chcesz inwestować, ale nie wiesz jak? Zadzwoń od razu, nie czekaj!

Dla kogo jesteśmy?
Dla sprzedających lub wynajmujących – opracowujemy profesjonalną ofertę sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, pomagamy w aranżacji wnętrz, przygotowujemy strategię marketingową, reprezentujemy właściciela w procesie negocjacji ceny oraz warunków umowy.
Dla kupujących lub najemców – wyszukujemy oferty najbliższe wymaganiom, weryfikujemy stan prawny nieruchomości, reprezentujemy w procesie negocjacji ceny oraz warunków umowy.
Jesteśmy z klientami w każdym momencie, gdy jest potrzebna pomoc lub fachowa porada. W trakcie negocjacji, przy podpisaniu umowy, przy przekazaniu nieruchomości oraz po transakcji.
Gwarantujemy poufność. Występujemy jako pełnomocnicy przy transakcjach.
Chętnie współpracujemy z innymi agencjami. Obsługujemy transakcje dla klientów zagranicznych, opiekujemy się nieruchomościami rodaków mieszkających za granicą.

Czym się wyróżniamy?
Cechuje nas pomysłowość, lubimy nieszablonowe rozwiązania i mamy nowatorskie podejście do nieruchomościowego wyzwania.
Z doświadczenia wiemy, że w kameralnej atmosferze skuteczniej wykuwa się porozumienie. Przygotowujemy klientów do wizyty w kancelarii notarialnej, pomagamy w zawieraniu cywilno-prawnych przedwstępnych umów sprzedaży nieruchomości.
Mamy sprawdzone kancelarie notarialne, w których od lat umawiamy klientów na umowy sprzedaży czy podpisanie dokumentów do umowy najmu okazjonalnego.
Od wielu lat współpracujemy ze znakomitymi pośrednikami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi. Z czystym sercem polecamy zaprzyjaźnionych projektantów wnętrz, ekipy remontowe, ekipy sprzątające, firmy przeprowadzkowe.
Porozumiewamy się w sześciu językach! Mówimy po polsku i angielsku, czasem także po francusku, włosku, niemiecku, rosyjsku i ukraińsku Możemy również po indonezyjsku!

Nasi klienci nas polecają!

Gdzie jesteśmy?
Mamy biuro w doskonałej lokalizacji, w Śródmieściu, na rogu Alei Solidarności i Alei Jana Pawła II. Systematycznie budujemy naszą obecność w mediach społecznościowych, m.in. na facebooku oraz na instagramie. Znajdziesz nas na pewno!

Nasz cennik:

Prowizja za pośrednictwo przy wynajmie/najmie/dzierżawie nieruchomości
: całkowita płatność najemcy w umowie (100%) w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy, w przypadku przedsiębiorstwa powiększona o 23% VAT, jednorazowo przy podpisaniu umowy najmu 

Prowizja za pośrednictwo przy sprzedaży nieruchomości: 4,0% całkowitej wartości transsakcji, minimum 20 000 zł, w przypadku przedsiębiorstwa powiększona o 23% VAT, płatność w II transzach (50% prowizji przy umowie przedwstępnej, 50% prowizji przy umowie przyrzeczonej) lub w I transzy (100% przy umowie przyrzeczonej, jeśli nie było umowy przedwstępnej lub gdy umowa przedwstępna była bez zadatku)

Prowizja za pośrednictwo przy zakupie nieruchomości: 4,0% całkowitej wartości transsakcji, minimum 20 000 zł, w przypadku przedsiębiorstwa powiększona o 23% VAT, płatność w II transzach (50% prowizji przy umowie przedwstępnej, 50% prowizji przy umowie przyrzeczonej) lub w I transzy (100% przy umowie przyrzeczonej, jeśli nie było umowy przedwstępnej)

Prowizja za doradztwo przy transakcjach na rynku nieruchomości: ustalana idywidualnie, nie mniej niż 5 000 zł brutto

Ceny podlegają indywidualnej negocjacji 

Agenci