Mieszkanie z duszą w centrum, do remontu

Mieszkanie na sprzedaż
1 200 000 PLN , Pow. 80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Południowe , Marszałkowska
Rok budowy:
1954
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
ARE#578035
Cena za m2:
15 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 80 m2, piętro 0/4, w kamienicy z 1954 r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Marszałkowskiej, Śródmieście, blisko Placu Unii Lubelskiej.

Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i osobnego WC oraz przedpokoju. Jest wysokie (3 metry), co sprawia, że mieszkanie jest przestronne, jest w nim dużo światła, ma niesamowity klimat i daje wiele możliwości aranżacyjnych, np. stworzenie antresoli.

Mieszkanie do remontu. Jedynie idąca przez środek mieszkania gruba ściana jest elementem konstrukcji budynku, pozostałe ściany są działowe i można je dowolnie przesuwać lub likwidować, co daje duże możliwości aranżacyjne.

W pokojach oryginalne wapienne tynki wymagają drobnych napraw i odmalowania. Na podłogach jest oryginalny dębowy parkiet, który w części mieszkania wymaga cyklinowania i miejscowych napraw (w salonie i holu wystarczy przeszlifowanie).

Mieszkanie jest dwustronne (północ i południe), położone wewnątrz osiedla: okna wychodzą na podwórko i skwer Emila Zoli, co powoduje, iż jest to wyjątkowo (jak na centrum miasta) ciche miejsce. Same okna są do wymiany, ale bez konieczności stosowania okien o wysokich parametrach dźwiękochłonnych (brak hałasu). Drzwi wewnętrzne można wymienić lub poddać renowacji.

Do mieszkanie przynależy piwnica, o powierzchni około 8m2, wyposażona w instalację elektryczną.

Budynek o grubych ceglanych ścianach, wszystkie instalacje (centralne ogrzewanie, ciepła/zimna woda, kanalizacja) zostały wymienione. Klatka schodowa po remoncie, wyłożona elegancką okładziną.

Na podwórku istnieją miejsca parkingowe na wyłączność mieszkańców kamienicy. Podwórko posiada jeden otwarty wjazd, pozostałe bramy są wyposażone w domofony, co czyni z podwórka spokojną enklawę.

Fantastyczna lokalizacja, blisko Pl. Unii Lubelskiej, na tyłach Urzędu Rady Ministrów, w sąsiedztwie wielu innych ministerstw co sprawia, że okolica jest bardzo bezpieczna. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z resztą Warszawy: tramwaje, metro, Trasa Łazienkowska, kilka kroków do Parku Łazienki czy do Parku Ujazdowskiego. Duże centrum handlowe przy Pl. Unii, liczne sklepy i punkty usługowe w okolicy.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania na żywo. To doskonała propozycja dla osób poszukujących okazji: niebanalnych wnętrz z potencjałem aranżacyjnym w super lokalizacji. Zadzwoń od razu!
Nieprawidłowy adres E-mail